Інтернет магазин VINUR
Корзина

Рішення щодо автономного електропостачання для будівництва

На стадії проектування і будівництва об'єкта нерухомості завжди виникає питання забезпечення якісного та безперебійного енергопостачання для найбільш важливих споживачів. 

Електрогенератори для будівництва

 

Для вирішення даного завдання компанія «ВІНУР» готова запропонувати будівельним організаціями поставку і повний комплекс послуг з впровадження систем гарантованого електроживлення об'єкта.

До даного обладнання можна віднести:

Джерело безперебійного живлення EATON 93PM 

1. Джерела безперебійного живлення.

Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) необхідне для навантажень, які критично ставляться до наявності і якості енергопостачання. До таких навантажень можна віднести телекомунікаційне обладнання, серверне обладнання, системи безпеки і т.д. Зникнення живлення на зазначених споживачах може призвести до суттєвих фінансових втрат.

У разі зникнення основної мережі ДБЖ переведе живлення споживачів на батареї, які входять в комплект його поставки. Крім безперебійного живлення ДБЖ також здійснює стабілізацію вхідної напруги, забезпечуючи важливе навантаження виключно тільки якісною напругою. Для забезпечення безперебійного енергопостачання для критичного навантаження на тривалий період рекомендується спільно з ДБЖ встановлювати електрогенератор. В даному випадку ДБЖ забезпечить безперервне електроживлення споживачів на час запуску автономної електростанції.

Компанія «ВІНУР» поставляє, проектує, монтує, вводить в експлуатацію і обслуговує джерела безперебійного живлення потужностями від 0,5 кВт до 1600 кВт.

 

2. Стабілізатори напруги.

Стабілізатор напруги VOLTER СНПТОСтабілізатор напруги необхідний для навантажень, для яких не критично зникнення основної мережі, але які вимогливі до якості напруги живлення, так як це може привести до виходу їх з ладу. Стабілізатор напруги захищає від зниженої або підвищеної напруги, перенапруги і короткого замикання в мережі.

Компанія «ВІНУР» готова здійснити поставку стабілізаторів напруги потужностями від 0,5 кВт до 200 кВт, а також виконати їх монтаж на об'єкті.

 

 3. Електрогенератори.

Дизельні електростанції можуть використовуватися в якості основного джерела електроживлення для забезпечення енергопостачання будівельного майданчика, а також для встановлення на об'єкті, що будується, в якості резервного джерела електроживлення, якщо генераторний агрегат закладений в проектній документації.

Компанія «ВІНУР» реалізує комплексні рішення «під ключ» з постачання та введення в експлуатацію генераторних установок:

  • розробка проектної документації з будівництва резервних електростанцій
  • експертиза проектної документації в державних органах
  • будівельно-монтажні та електромонтажні роботи «під ключ»
  • введення в експлуатацію обладнання
  • сервісне обслуговування в гарантійний і після гарантійний періоди.

Дуже часто будівельні організації починають виконання робіт на об'єкті до подачі на нього електроживлення від зовнішньої мережі. Тому на першому етапі енергопостачання будівельного майданчика забезпечує автономний електрогенератор. Залежно від потужності і характеру навантажень, а також очікуваної тривалості використання, для потреб будівельної організації може знадобитися як портативна міні електростанція з повітряним охолодженням, так і промисловий дизельний генератор з рідинною системою охолодження.

Для навантажень малої потужності, таких як електродриль, перфоратор або невелика бетономішалка, цілком підійде і портативний генератор на бензині або дизельному паливі. Але для потужних споживачів, особливо з великими пусковими струмами (наприклад електричний кран), знадобитися стаціонарна дизельна електростанція.

Якщо портативні електростанції досить обмежені у виборі варіантів виконання і додаткових опцій, то генератори дизельні можуть поставлятися з широким спектром допоміжних комплектів, які спрощують роботу обладнання на будівельному майданчику:

  • Дизель генератор у кожусі для орендиВсепогодні кожухи. Ця опція дозволяє встановлювати електрогенератор дизельний на відкритому повітрі без необхідності спорудження будь-яких навісів або споруд. Рекомендуємо купити дизель генератор з оцинкованим кожухом і якісним фарбуванням. Це дозволить виключити ймовірність іржавіння корпусу обладнання через тривале стояння на вулиці або через можливі механічні пошкодження на будівельному майданчику. Бажано, щоб всепогодний кожух був з хорошим шумопоглинанням. Це дозволить проводити роботи на об'єктах, розташованих поблизу житлових будинків.
  • Збільшені паливні баки. Чим більше паливна ємність у автономної електростанції, тим рідше потрібно її зупиняти для дозаправки. Це дуже важливо при безперервному процесі роботи на будівельному майданчику. На сьогоднішній момент дизельні генератори можуть поставлятися зі збільшеними паливними баками, які розраховані на безперервну роботу обладнання протягом 24-х і 48-ми години.
  • Єдині точки підйому. ДаДана опція являє собою посилену раму, яка дозволяє піднімати дизель генератор за одне кільце, розташоване зверху всепогодного кожуха, що забезпечує зручне навантаження і розвантаження генераторної установки. Це дуже актуально, якщо передбачається, що генератор дизельний буде часто переміщатися по будівельному майданчику або між об'єктами, на яких проводяться роботи. Також ця опція виключає ризики пошкодження кожуха генераторного агрегату, які можуть виникнути при кріпленні строп або тросів за раму автономної електростанції без використання розпірної балки. Доповненням до єдиної точки підйому можуть бути спеціальні поглиблення в рамі генераторної установки для зручності переміщення обладнання вилочним навантажувачем.
  • Роз'єднувач акумулятора. Це спеціальний вимикач, який вимикає акумуляторну батарею генераторної установки. Це виключає ймовірність розрядки акумуляторних батареї внаслідок споживання електроенергії компонентами електростанції (наприклад панель управління).
  • Вихідні розетки на дизельний генераторВихідні розетки. Із зовнішнього боку кожуха автономного генератора можуть розташовуватися однофазні та трифазні розетки з необхідним рівнем захисту від зовнішніх впливів. Це спрощує процес комутації, так як немає необхідності постійно заводити кабель під кожух, щоб підключити електрогенератор. Кількість і конфігурація розеток може змінюватися в залежності від виробника обладнання, а також від вимог Замовника.
  • Фільтрація палива. Дана опція здійснює додаткову фільтрацію палива, що виключає потрапляння в паливну систему електростанції небажаних домішок (наприклад вологи). Завдяки цьому зменшується ризик виходу з ладу обладнання внаслідок застосування неякісного палива.
  • Запуск при негативних температурах. Часто буває, що дизельна електростанція тривалий час стоїть без роботи на об'єкті. В даному випадку рекомендуємо Вам купити дизельний генератор з додатковими опціями, які гарантують швидкий запуск при негативних температурах. До даних опцій відносяться свічки розжарення, автоматичний підігрів охолоджуючої рідини, підігрів паливного бака або проточний підігрівач палива. Також можна встановити автоматичний підігрів обмоток синхронного генератора, що виключити конденсацію вологи в обмотках генератора змінного струму.

Якщо Ви збираєтеся купити дизельну електростанцію для будівельного майданчика, то рекомендуємо Вам звернути увагу на наступні моменти:

  • Гарантія без обмеження напрацювання. Рекомендуємо вибирати торгові марки генераторних установок, на які поширюється гарантія заводу-виробника не менше одного року без обмеження годин експлуатації. Це пов'язано з тим, що на будівельному майданчику генератор електроенергії застосовується як основне джерело енергопостачання, тобто працює від 8 годин на добу і більше. У разі виходу з ладу обладнання зупиняється процес будівництва, що тягне за собою серйозні фінансові втрати. Відповідно потрібно вибирати дизель генератор максимально надійний. Наявність річної гарантії без обмеження годин роботи підтверджує високу якість автономної електростанції. До того ж, як показує практика, основні виходи з ладу трапляються саме в перший рік експлуатації обладнання, тому гарантія в 1000 або 2000 мотогодин, яку надають багато виробників, може нести додаткові експлуатаційні витрати, пов'язані з можливим ремонтом обладнання за рахунок покупця.
  • Моторесурс генераторної установки. Рекомендуємо Вам купити електрогенератор з напрацюванням до 1-го капітального ремонту не менше 20 000 мотогодин. Даний показник залежить від марки дизельних двигунів, на базі яких зібрані дизельні електростанції. Якщо напрацювання до 1-го капітального ремонту становить всього 10 000 мотогодин, то при постійній експлуатації на будівельному майданчику вже через 1,5 - 2 роки Вам доведеться нести суттєві фінансові витрати з проведення капітального ремонту генераторного агрегату.
  • Інтервал між сервісними обслуговуваннями. З огляду на те, що на будівельному майданчику автономна електростанція повинна зупинятися якомога менше, відповідно проведення технічного обслуговування повинно здійснюватися якомога рідше. Тому рекомендується купити генератор дизельний, у якого інтервал між сервісними обслуговуваннями не менше 500 мотогодин. Деякі виробники пропонують дизель генератори з періодичністю технічного обслуговування до 1 000 мотогодин. Крім того, що обладнання з міжсервісним інтервалом менше 500 мотогодин необхідно частіше зупиняти, у нього також вище і експлуатаційні витрати за рахунок більшої кількості сервісних обслуговувань.

Для правильного вибору автономної електростанції пропонуємо Вам ознайомитися зі статтею «Як обрати генератор?» на нашому сайті.