Інтернет магазин VINUR
Корзина

Поради щодо вибору бензинового генератору

Генератор - необхідне, корисне та практичне обладнання, яке здатне вирішити безліч проблем приватного будинку, офісу, майстерні, гаража, виробничого чи будівельного майданчика. У його конструкції найчастіше присутній двигун внутрішнього згоряння, що створює крутний момент, який перетворюється на електрику.

Розрізняють кілька основних різновидів генераторів, вони можуть бути мобільними та стаціонарними, а також працювати на різних видах палива. Найчастіше користувачі вибирають серед двох видів – бензинового чи дизельного генератора.

Дизель-генератор має більшу потужність, проте вибір бензогенератора в багатьох ситуаціях більш практичний. Бензинові версії відрізняє простота конструкції та низька вартість обслуговування. Вони коштують дешевше, але при цьому можуть конкурувати за потужністю з більш дорогими дизельними аналогами.

Як вибрати бензиновий генератордля будинку

Бензогенератор - як вибратисаме той, який забезпечить електроенергією обладнання та побутову техніку у вашому будинку чи офісі? Важливо розуміти, що існує величезна різноманітність пропозицій на ринку: ви можете вибрати недорогий варіант із двотактним двигуном або більш надійний та продуктивний генератор із чотиритактною силовою установкою.

Важливо запам'ятати наступне – ми вибираємо бензогенератор відповідно до цілей та завдань, які ставимо перед цим обладнанням. Якщо вам потрібне джерело енергії для побутової техніки та комп'ютерів, підійдуть однофазні генератори потужністю від 5 кіловат.

Як вибрати бензиновий генератордля майстерні чи невеликого виробництва? Таке обладнання, як правило, працює у трифазних мережах та має пристойний запас потужності (від 10 кВт і більше). Завжди пам'ятайте, що генератор повинен мати запас за потужністю 25-30% для нормального запуску та підтримки живленням всього підключеного до нього обладнання.

Основні параметри, на які слід звернути увагу перед тим, як вибрати бензогенератор:

·        максимальна потужність (пікове значення у робочому режимі);

·        номінальна потужність (робоче значення, при якій генератор здатний працювати як завгодно довгий час);

·        наявність звукоізоляції (багато моделей досить галасливі, тому бажано, щоб комплектація включала спеціальний звукоізоляційний кожух);

·        наявність системи AVR (стабілізація напруги в автоматичному режимі);

·        наявність автоматичного перемикання на генератор та його запуск у разі відключення електрики.

Генератор бензиновий як вибрати економічну модель?

Навіть якщо ви знаєте, як правильно вибрати бензиновий генератор з урахуванням пускових струмів, підключених до нього пристроїв, залишається питання економічності. Для роботи обладнання потрібно паливо, вартість якого щороку зростає.

Скільки бензину споживає генератор у своєму використанні? Насправді подібне запитання ставлять багато покупців, проте точної відповіді на нього не існує. Можна говорити лише про середню витрату в робочому режимі при підключеному навантаженні.

Нові підключені пристрої збільшують витрату палива, в той час, як обладнання, що відключається, відповідно, його знижує. Виробники бензогенераторів вказують такі середні значення витрати:

·        0,5 літра бензину на годину (генератори потужністю до 1000 Вт);

·        від 1 до 2 літрів на годину (генератори потужністю від 1000 до 4000 ватів);

·        Від 2 до 4 літрів (генератори потужністю 5-6 кіловат).

Підсумовуючи тематику "бензиновий генератор як вибрати", слід зазначити: важливими параметрами при виборі є номінальна та пікова потужність, витрата палива, наявність звукоізоляції, систем автозапуску та стабілізації напруги. Завжди варто віддати перевагу продукції відомого бренду, яка апріорі більш надійна та довговічна.