Порівняти
Кошик

ИНФОРМАЦІЯ ПРО ВИРОБНИКІВ

 

Дизельний генератор AKSA (Туреччина)AKSA POWER GENERATION (Туреччина) – один з провідних виробників у світі та беззаперечний лідер в Туреччині, який виготовляє дизель генератори і бензинові електростанції.

 

 

Пристрій безперебійного живлення APC by Schneider ElectricAPC (США) – американська компанія, беззаперечний світовий лідер, що виробляє джерела безперебійного живлення, а також обладнання для розподілу живлення та системи охолодження центрів обробки даних.

 

 

Електрогенератор CUMMINS (Великобританія)CUMMINS (Великобританія) — це світовий лідер, який розробляє і виробляє дизельні електростанції та газові генератори потужностями від 8 кВА до 3300 кВА.

 

 

Генератор дизельний DALGAKIRAN (Туреччина)DALGAKIRAN (Туреччина) — міжнародний промисловий холдинг, один з найбільших світових виробників промислового енергетичного обладнання.

 

 

Безперебійний блок живлення EATON (США)EATON (США) — американська компанія, заснована в 1911 р, яка вже понад 45 років виробляє обладнання для надійного і якісного енергопостачання включаючи блок безперебійного живлення потужністю від 500 ВА до 4400 кВА.

 

 

Бензогенератор ENDRESS (Німеччина)ENDRESS (Німеччина) — провідна європейська компанія, яка вже більше 95 років збирає генератори бензинові та дизельні електростанції потужністю від 1 кВт до 580 кВт.

 

 

Бензинова електростанція EUROPOWER (Бельгія)EUROPOWER (Бельгія) — компанія виготовляє промислові дизель генератори і портативні електростанції потужністю від 1 кВА до 600 кВА, і є одним з найбільших виробників у Європі.

 

 

Дизельна електростанція FG WILSON (Великобританія)FG WILSON (Великобританія) — загальновизнаний світовий лідер у таких областях як дизельні генератори і газові електростанції потужністю від 7,5 кВА до 2500 кВА.

 

 

Генератор газовий GENERAC (США)GENERAC (США) — найбільша в США компанія, яка виробляє таке обладнання як газова електростанція, дизельний генератор, побутова мініелектростанція для приватного будинку, а також підприємств малого і середнього бізнесу.

 

 

Блок безперебійного живлення GENERAL ELECTRIC (США)GENERAL ELECTRIC (США) — світовий лідер в електротехнічній галузі з більш ніж сторічною історією, який виробляє джерела безперебійного живлення.

 

 

Генератор електрики GREEN POWER (Італія)GREEN POWER (Італія) — компанія, яка динамічно розвивається і виготовляє електрогенератори та освітлювальні щогли, займаючи лідируючі позиції на європейському ринку автономних електростанцій.

 

 

Електрогенератор дизельний HIMOINSA (Іспанія)HIMOINSA (Іспанія) — компанія з 30-річним досвідом, яка виробляє дизельні генератори і газові електростанції потужністю від 3 кВА до 2600 кВА на восьми заводах в усьому світі.

 

 

Інвертор для сонячної батареї HUAWEI (Китай)HUAWEI (Китай) — компанія з оборотом більше $60,8 млрд., що входить до списку Fortune Global 500, яка розробляє телекомунікаційне обладнання, інвертори для сонячних батарей та джерела безперебійного живлення.

 

 

Сонячні батареї JA Solar (Китай)JA Solar (Китай) — світовий лідер у галузі відновлюваної енергетики, який починаючи з 2006 року виробляє сонячні батареї та фотоелектричні модулі, які на практиці довели свою високу ефективність в Україні.

 

 

Дизельний електрогенератор JCB (Великобританія)JCB (Великобританія) — світовий гігант промислового машинобудування, який починаючи з 1954 року виготовляє дизельний електрогенератор, вилочний навантажувач, екскаватор та іншу будівельну техніку.

 

 

Дизельна електростанція KJ POWER (Туреччина)KJ POWER (Туреччина) — провідний завод у Туреччині, який починаючи з 1996 року виготовляє електрогенератори потужностями від 5 кВт до 2000 кВт на дизельному паливі.

 

 

Дизель генератор М.А.В. POWER SYSTEMS (Ізраїль)М.А.В. POWER SYSTEMS (Ізраїль) — компанія більше 30-ти років виробляє портативні електростанції і промислові генератори дизельні.

 

 

Безперебійне джерело живлення MAKELSANМAKELSAN (Туреччина) — одна з найуспішніших компаній Туреччини з виробництва джерел безперебійного живлення, інверторів та іншої електротехнічної продукції.

 

Бензинові і дизельні генератори MALCOMSON (Великобританія)MALCOMSON (Великобританія) – одна з найбільших світових компаній на ринку систем енергопостачання, яка виробляє електрогенератори від 2 до 3000 кВт.

 

 

Пристрій безперебійного живлення RielloRIELLO (Італія) — одна з найстаріших компаній Європи, яка утворилася в 20-х роках XX століття і випускає системи безперебійного живлення потужністю від 400 ВА до 6400 кВА.

 

 

Газовий генератор SDMO (Франція)SDMO (Франція) — компанія виготовляє дизельні, бензинові та газові електрогенератори потужністю від 1 кВА до 3300 кВА на основі найбільш передових розробок.

 

 

Стабілізатор напруги VOLTER (Україна)VOLTER (Україна) — виготовляє стабілізатори напруги, які відрізняються високою якістю та надійністю.

 

 

Інформація про ДІА-Н (Україна)ДІА-Н (Україна) — виготовляє релейні стабілізатори напруги для газового котла, холодильника, пральної машини, комп'ютера та іншої побутової техніки, що чутлива до сильних перешкод в енергоспоживанні.

 

 

Побутові стабілізатори напруги ПРОЧАН (Україна)ПРОЧАН (Україна) — збирає стабілізатори напруги різної потужності для побутових цілей і для використання в промисловості, а також в екстремальних умовах експлуатації.

 

 

Симісторний стабілізатор напруги УКРТЕХНОЛОГІЯ (Україна)УКРТЕХНОЛОГІЯ (Україна) — виробляє симісторні стабілізатори напруги середньої потужності для дому та квартири, що забезпечують якісне електроживлення широкого спектру навантажень.

 

 

Тиристорний стабілізатор напруги ЕЛЕКС (Україна)ЕЛЕКС (Україна) — проектує та створює різне електротехнічне обладнання, включаючи тиристорний стабілізатор напруги, який відрізняється чудовою якістю і доступною ціною.

x
Запрос на расчет
солнечных батарей