Інтернет магазин VINUR
Корзина

Економічні стабілізатори напруги

Якщо ви збираєтеся купити стабілізатор напруги в інтернет-магазині vinur.com.ua, то вам доведеться робити вибір з великого числа пропозицій. Це пристрої, які можна використовувати як в домашніх, так і в промислових умовах. У нас представлений великий вибір стабілізаторів напруги для дому з різними технічними характеристиками, які можна купити в Києві, замовити в Харкові, Одесі та Дніпропетровську. Наші співробітники готові надати допомогу у виборі пристрою за певними параметрами і поставленим цілям. Основне завдання стабілізаторів напруги, незважаючи на відмінності в типі і технічних параметрах, це створення покращених показників електричного струму в мережі.

Якщо вам потрібен стабілізатор напруги, то купити його можна у магазині vinur.com.ua.

 

Особливості стабілізаторів напруги Volter (Україна)

Великим попитом у нашому магазині користуються пристрої для стабілізації напруги Volter, які виробляються в Україні. Наш магазин продає їх не тільки у Києві, а й у всіх великих містах України. У чому ж полягає популярність даного обладнання?

 

1. Стабілізатори для дому Volter

Ми готові запропонувати для домашнього використання стабілізатори напруги різного типу:

Релейний стабілізатор напруги СНПТО-0,5 рРелейний стабілізатор напруги на 0,5 кВт — СНПТО-0,5 р, на який ми надаємо гарантію 1 рік. Висока точність показників напруги на виході. Немає перешкод в електричній мережі. Може працювати за температур від -40 до +40 ° С. Доступна ціна.

Симісторний стабілізатор Volter СНПТО-2у з гарантією 5 років. Для мережі 220 вольт — однофазний. Висока точність вихідної напруги, 7 ступенів регулювання, автоматичне вимикання при напрузі вище 270 вольт. Доступна ціна в Україні.

Симісторний стабілізатор Volter СНПТО-2уТакож у нашому магазині для дому можна купити тиристорні та релейні пристрої різної потужності й технічних характеристик. Щоб визначити точно, який стабілізатор необхідний для ваших потреб, необхідно розрахувати потужність всіх електричних споживачів в будинку з запасом для пускових струмів. Якщо для вас у цьому є складність, то наші фахівці готові зробити розрахунки безкоштовно.

 

2. Промислові стабілізатори в Україні

Наша компанія пропонує пристрої стабілізації напруги, які можна використовувати для захисту і забезпечення безперебійної роботи промислового обладнання, офісної техніки та інших електроспоживачів у широкому діапазоні потужностей. У нас є стабілізатори потужністю від 10 кВт і вище 100 кВт — це електричне обладнання VOLTER, ДІА-H, УКРТЕХНОЛОГІЯ, ЕЛЕКС. Це українські компанії, які займаються виробництвом електрообладнання високої якості, що використовується для стабілізації напруги в домашніх і промислових умовах.

З питань вибору електрообладнання у нашому магазині звертайтеся до наших менеджерів за телефонами (044) 331-11-90, (067) 218-85-71 и (050) 339-17-74.