Інтернет магазин VINUR
Корзина

Трифазний стабілізатор напруги

Стабілізатор напруги 3-фазний для станків з ЧПУДорогі верстати з числовим програмним управлінням (ЧПУ) болісно реагують на перепади напруги в електромережі. До цієї категорії обладнання можна віднести також промислові роботи, робототехнічні комплекси і автоматичні конвеєри. Оскільки промислове обладнання має електронні блоки управління, перепади напруги можуть негативно впливати на його функціональність. Тому наші фахівці рекомендують встановити стабілізатор напруги 3-фазний: https://vinur.com.ua/ua/products/voltage-stabilizer, що призначений для роботи в умовах промисловості.

Трифазні стабілізатори напруги сприяють нормалізації стану електричної мережі, що дозволить уникнути збоїв у роботі делікатного промислового обладнання і виходу з ладу електронних систем управління верстатами. Сьогодні можна купити дане обладнання різної потужності з сумарним навантаженням від 100 ВА до 500 кВА.

Промислові стабілізатори

Багато виробників промислового електричного обладнання випускають 3-фазні стабілізатори, які мають у своїй конструкції набір однофазних стабілізаторів, зібраних за схемою «зірка». Підбір стабілізуючого обладнання варто виконувати за потужністю споживача електричної енергії з урахуванням пускових струмів. Великою популярністю користуються пристрої потужністю 6 — 30 кВА, які можуть встановлюватися на спеціальну монтажну стойку.

У верхній частині стойки конструкція має спеціальний блок управління і контролю стану електричної мережі. Стабілізуюче напругу обладнання може також складатися з одного потужного пристрою з блоком налаштувань і контролю показників напруги.

Стабілізатори для станків з ЧПУ

Верстати ЧПУ — це високотехнологічне промислове обладнання, яке відрізняється високою точністю виготовлення деталей. Такі верстати управляються комп'ютерними системами і виконують всю роботу в автоматичному режимі. Нестабільний стан електричної мережі може негативно впливати на якість роботи даного промислового устаткування. Стрибки напруги можуть призводити до переривання обробки деталі за заданою технологічною картою, а робоча 3-мірна головка з ріжучим інструментом може відхилятися від заданої траєкторії руху. Це призводить до збільшення кількості бракованих виробів і фінансових втрат у процесі виробництва.

Дорогі верстати з ЧПУ мають вбудовані системи захисту і мережеві фільтри, але при постійних і сильних перепадах напруги цього може бути недостатньо. Наші експерти рекомендують використовувати трифазні стабілізатори напруги Volter, Прочан і Елекс.

Переваги використання даного обладнання:

 • Витримує високе навантаження в електричних мережах.
 • Висока швидкість стабілізації напруги.
 • Захист мережі від сильних стрибків напруги.
 • Індикація аварійної ситуації.
 • Моніторинг показників стану електричної мережі та стабілізації напруги.
 • Управління на основі мікроконтролерів.
 • Створення ідеальної синусоїди напруги.
 • Використовується на промислових підприємствах України, СНД та країн Європи.

Багато моделей стабілізаторів промислового типу управляються мікропроцесором симісторного комутатору, що дозволяє максимально точно вирівнювати напругу на виході.

Дисплей пристрою виводить таку інформацію:

 • Показники вхідної напруги.
 • Рівень підключеного до пристрою навантаження.
 • Показники вихідної напруги.

За допомогою системи управління оператор може налаштовувати показники напруги на виході.

З усіма питаннями ви можете звернутися до інженерів компанії Vinur за телефонами: +38 (067) 218-85-71, +38 (050) 339-17-74.