Інтернет магазин VINUR
Корзина

Стабілізатор напруги 5 кВт — 15 кВт

Стабілізатор напруги 15 кВт

Сьогодні великою популярністю користуються стабілізуючі напругу пристрої середньої потужності, які дозволяють забезпечити нормальні умови роботи відразу декільком споживачам електричної енергії. Обрати самостійно електричний пристрій, який буде стабілізувати напругу — завдання не з простих. Щоб полегшити це завдання, наші експерти готові дати ряд рекомендацій.

Ми вже неодноразово інформували своїх покупців, що при обранні стабілізатора напруги потрібно визначитися, чи потрібен цей прилад у вашому будинку. Якщо в будинку або квартирі є проблеми з електричною мережею — падіння або підвищення напруги, різкі скачки і перекручена синусоїда, то варто задуматися про покупку стабілізуючого пристрою.

Параметри обрання стабілізатора

Наші фахівці рекомендують обирати стабілізатор напруги 5 кВт — 15 кВт за такими параметрами:

  • За кількістю фаз: 3-фазні (для промислових потреб та споживачів 380 вольт) або однофазні (для дому).
  • За потужністю на виході.
  • Для вирішення широкого списку проблем рекомендуються стабілізатори з широким діапазоном вхідної напруги. Це питання можна обговорити з нашими експертами, щоб обрати оптимальну за параметрами модель пристрою.
  • За точністю стабілізації. Чим вище точність — тим краще якість напруги в електричній мережі.
  • Якщо у вас обладнання або побутова техніка чутлива до найменших змін в електричній мережі, то краще обрати стабілізатор з високою швидкістю стабілізації.
  • Умови використання пристрою.
  • За масою, розмірами та додатковими функціями.

Обираємо стабілізатор напруги 5 кВт — 15 кВт

Існує декілька варіантів підключення стабілізуючого пристрою за навантаженню:

  • Підключаємо один споживач (прилад, побутову техніку або побутове обладнання). Ви повинні вивчити параметри побутової техніки за її технічним паспортом. Що дуже важливо знати для вибору стабілізатора? В даному випадку важливим параметром буде пікова і номінальна потужність споживача. За цим параметром і обирається стабілізуючий пристрій із запасом потужності.
  • Підключення декількох споживачів. У даному випадку ми підключаємо до мережі декілька побутових приладів або побутове обладнання. Можна вибрати один потужний однофазний або трифазний стабілізатор напруги. Потужність стабілізуючого пристрою визначається сумарною потужністю всіх споживачів, яку ми також дізнаємося з паспортних даних.

Якщо при підрахунку сумарної потужності виходить велике значення, то краще її розділити на частини. Для вирішення даного завдання наші експерти рекомендують встановити трифазну модель стабілізатора і кожну частину потужності вивести на окрему фазу. Якщо рівномірно розподілити потужність, то ми виключимо «перекіс фаз», що продовжить термін служби стабілізуючого пристрою.

Дана стаття написана експертами компанії Vinur.com.ua в ознайомлювальних цілях. Для більш детальної консультації вам необхідно зв’язатися з нашими спеціалістами за телефонами: +38 (067) 218-85-71, +38 (050) 339-17-74.