Інтернет магазин VINUR
Корзина

Стабілізатори напруги Norma

  • 19.12.2016

В умовах нестабільної напруги, яка часто спостерігається у багатьох регіонах України, необхідно використовувати стабілізатори напруги. Це додаткове електричне обладнання, яке забезпечує стабільну напругу 220 В або 380 В, зберігає синусоїду струму, а також є надійним захистом для побутової техніки та обладнання.

Купити стабілізатор напруги в Україні

Купити стабілізатор напруги в Україні не складе особливих труднощів. Сьогодні у каталозі компанії Vinur представлений великий вибір українських стабілізаторів за доступними цінами. Обрати пристрій ви можете за типом, потужністю та виробником. Щоб зробити правильний вибір пристрою, вам необхідно знати сумарну потужність споживачів з урахуванням пускових струмів (якщо є обладнання з асинхронними двигунами, компресорами і моторами). Якщо ви не можете самостійно обрати кращий стабілізатор для своїх потреб, то можете звернутися до наших фахівців за безкоштовною консультацією. Для цього вам потрібно зателефонувати за одним з телефонів: +38 (044) 331-11-90, +38 (067) 218-85-71 або +38 (050) 339-17-74. Також ви можете задати свої питання поштою info@vinur.com.ua.

Чим хороші стабілізатори напруги Norma?

Однією з відмінних рис стабілізаторів Норма є поетапне регулювання напруги, що значно збільшує точність стабілізації до 7%. Якщо Ви хочете купити недорогий стабілізатор високої якості для побутового використання, то цей варіант обладнання для Вас. Даний стабілізатор забезпечить надійний захист побутової техніки та устаткування від перепадів напруги, мережевих перешкод і короткого замикання в мережі.

Єдиний недолік моделей даного виробника полягає у тому, що при перемиканні регулювань може змінюватися яскравість світла ламп розжарювання. Якщо ви у будинку використовуєте енергозберігаюче або люмінесцентне освітлення, то цей недолік можна виключити. Це тому, що ви візуально не зможете визначити зміну яскравості освітлювальних приладів.

Основні характеристики стабілізаторів напруги Норма

Якщо ви вирішили купити стабілізатори українського виробника, то напевно захочете дізнатися основні технічні характеристики даного обладнання:

  • Висока точність стабілізації від 4% до 7%, чого достатньо для надійної роботи всієї побутової техніки та устаткування.
  • Вісім ступенів регулювання напруги. Система працює в автоматичному режимі.
  • Пристрій здійснить аварійне відключення від мережі при підвищенні напруги за межі 260 В.
  • Устаткування призначене для безперервної роботи.
  • Є індикація всіх параметрів.

Ви можете купити стабілізатори напруги Norma потужністю від 3,5 кВт до 20 кВт. З усіх питань і для отримання консультацій звертайтеся до фахівців компанії Vinur.