Інтернет магазин VINUR
Корзина

Стабілізатор напруги Укртехнологія OPTIMUM+

Для стабілізації напруги в мережі 220 В 50 Гц використовується спеціальне електрообладнання, яке працює безперервно в промислових або побутових умовах. Таке обладнання називається стабілізатор напруги Укртехнологія OPTIMUM+.

Купити стабілізатори напруги

За допомогою даного обладнання можна забезпечити:

 • Правильну форму синусоїди електричної напруги на виході зі стабілізатору напруги;
 • Подачу стабільної напруги на побутові прилади або інші споживачі (220 В або 380 В) на виході з пристрою і при допустимому діапазоні вхідної напруги;
 • Швидкість стабілізації напруги не перевищує 20 мс;
 • Можлива робота при холостому використанні і максимальних навантаженнях;
 • У стабілізаторі встановлено повітряне охолодження автотрансформатору. Для виконання охолодження використовується осьовий вентилятор;
 • При нагріванні автотрансформатору і силових ключів відбувається аварійне відключення електрообладнання;
 • Також відбувається аварійне відключення при вхідній напрузі, яка перевищує робочий діапазон;
 • Стабілізатор напруги має індикацію всіх необхідних параметрів мережі та роботи пристрою;
 • Індикатор також показує користувачеві причину відключення.

Купити стабілізатор напруги Укртехнологія OPTIMUM+ ви можете у компанії VINUR. У нашому каталозі представлений великий вибір електрообладнання вітчизняного та іноземного виробництва.

Умови експлуатації

Будь-яке електрообладнання вимагає дотримання правил експлуатації. Стабілізатори напруги Укртехнологія OPTIMUM+ використовуються у закритих приміщеннях з дотриманням наступних умов:

 • Температура повітря повинна знаходитися в межах від -20°С до +40°С, що прийнятно для нашої кліматичної зони;
 • Вологість повітря не повинна перевищувати 80%. За максимальної вологості температура повинна бути 25°С.

Середній термін експлуатації обладнання складає 80 тис. годин за нормальних навантажень. Це говорить про те, що стабілізатор напруги Укртехнологія зможе прослужити близько 9 років. Усі пристрої мають сертифікат якості і відповідають стандартам.

Як використовувати обладнання

Електрообладнання для стабілізації напруги має цілісний корпус з металу, що дозволяє встановлювати обладнання на стіну або підлогу. На передній панелі стабілізатору напруги є РК-дисплей, який необхідний для відображення даних про вхідну і вихідну напругу, а також стан електричної мережі.

На тиловій стороні пристрою є клемна коробка для стаціонарного підключення до електричної мережі. Після приєднання жил електричної мережі всі клеми закриваються захисною кришкою.

Також на корпусі стабілізатору є перемикач режимів «Стабілізація — Транзит». Стабілізатори напруги 5 кВт оснащені таким перемикачем на лицьовій стороні пристрою. Перемикати стабілізатор з одного режиму в інший потрібно при вимкненому стабілізаторі напруги.

Стабілізатор напруги виконує автоматичне регулювання напруги в мережі за принципом східчастих коригувань. Конструктивно пристрій складається з автотрансформатору, набору тиристорних ключів, електронної плати управління та пристрою індикації. Для включення обладнання використовується автоматичний вимикач високого струмового захисту, який має незалежні роз’єми.

У режимі «Транзит» відбувається відключення автоматичного трансформатору і підключення виходу до входу. Але при цьому плата управління продовжує контролювати всі показники електричної мережі. При збільшенні показань струму вище 265 В стабілізатор напруги відключить побутову техніку від споживання електричної напруги за допомогою автомату з незалежними роз’ємами.

Функція «Транзит» використовується тільки при екстрених випадках, коли обладнання в будинку або на виробництві не може працювати в режимі «Стабілізація».

Блок управління стабілізатором постійно проводить контроль параметрів мережі на вході і виході пристрою. Також він відстежує температуру автотрансформатору і силових ключів, які є основними робочими частинами. Це дозволяє відстежувати всі зміни в електричній мережі та вносити коригування в роботу електрообладнання. Вся робоча інформація відображається на РК-дисплеї, який розташований на лицьовій стороні стабілізатору.

Перевезення і зберігання

Зберігати стабілізатори напруги Укртехнологія OPTIMUM+ необхідно у правильному положенні на закритому складі з природною вентиляцією. Вологість повітря складського приміщення не повинна бути вище 80% за температури 25°С.

Транспортування електрообладнання виконується у правильному положенні будь-яким видом транспорту в закритому кузові. Не допускається транспортування електрообладнання в негерметичних відсіках літаків і морського транспорту.

При транспортуванні допускається штабелювання пристроїв, але не більше ніж у два ряди. При транспортуванні вантаж повинен бути надійно закріплений, що виключає вільне переміщення вантажу в кузові транспортного засобу. Стабілізатори не повинні піддаватися ударним та іншим видам навантажень, які можуть виникнути під час вантажно-розвантажувальних робот і при транспортуванні.

Купити стабілізатори напруги

Придбати стабілізуючі пристрої Укртехнологія OPTIMUM+ ви можете у компанії VINUR. Безкоштовні консультації фахівців надаються за телефонами (044) 33-111-90, +38 (067) 218-85-71, +38 (050) 339-17-74.