Порівняти
Кошик

ГАРАНТІЙНА ПІДТРИМКА

 

Гарантія на електрогенератори від Вінур

 

Компанія «ВІНУР» є авторизованим дилером всіх пропонованих торгових марок.

Тому все обладнання (електрогенератори, джерела безперебійного живлення, стабілізатори напруги та ін.) знаходиться під офіційною гарантією компанії «ВІНУР», а також заводів-виробників.

Рішення компанії «ВІНУР» побудовані на базі обладнання, яке відповідає всім світовим стандартам якості і надійності (ISO 9001, ISO 14001, BS5000, ISO 8528, ISO 3046, IEC 60034, NEMA MG-1.22.).

Ми постачаємо обладнання, що відповідає нормативно-правовим актам, які діють на території України (висновок експертизи Держгірпромнагляду, сертифікат відповідності Укрметртестстандарт та ін.). Це дозволяє здійснити офіційне введення обладнання в експлуатацію у відповідності до законодавства нашої країни.

Наявність складу запасних частин і змінних елементів гарантує вам найшвидше відновлення працездатності вашої системи автономного енергопостачання.

Також компанія несе гарантійні зобов'язання щодо всіх наданих нами послуг і робіт (монтаж, сервіс, ремонт і т.д.).

Усі роботи виконуються висококваліфікованими фахівцями, які пройшли відповідні навчання на заводах виробників пропонованого обладнання, мають всі необхідні категорії допуску та дозволу для реалізації робіт.

Компанія «ВІНУР» має необхідні сертифікати і ліцензії для надання повного комплексу послуг з побудови систем резервного електроживлення «під ключ».

Грамотний інструктаж з правил експлуатації, що проводиться досвідченим інженерами, і можливість отримання вами цілодобової телефонної підтримки гарантують вам комфорт і простоту при користуванні нашими рішеннями.

Наша цілодобова сервісна служба завжди готова оперативно реагувати на ваші звернення за гарантією.

x
Запрос на расчет
солнечных батарей