Порівняти
Кошик

ПУСКО-НАЛАГОДЖУВАЛЬНІ РОБОТИ

 

Генератор дизельний – пуско-налагоджувальні роботи

 

Будь-яке обладнання для автономного і безперебійного енергопостачання (дизельний генератор, джерело безперебійного живлення, газова електростанція і т.д.) в обов'язковому порядку вимагає проведення пуско-налагоджувальних робіт перед початком експлуатації на об'єкті.

Дані роботи необхідні для налаштування роботи обладнання безпосередньо на місці установки з урахуванням специфіки об'єкта і побажань замовника. Пуско-налагоджувальні роботи дозволяють своєчасно до початку експлуатації виявити помилки, допущені при монтажі рішення, виявити і усунути можливі поломки, які могли з'явитися при транспортуванні або встановленні обладнання на об'єкті. Все це забезпечить безперебійну роботу обладнання і гарантує стабільне енергопостачання найбільш критичних навантажень.

Сервісні інженери компанії «ВІНУР» мають багатий досвід налаштування і введення до експлуатації систем гарантованого та резервного електроживлення. Технічні фахівці проводять пуско-налагоджувальні роботи у суворій відповідності до вимог заводів-виробників обладнання, що постачається. Це дозволяє зберегти заводську гарантію на дорогі електротехнічні установки. При цьому здійснюється перевірка правильності виконання робіт з монтажу обладнання на об'єкті, контроль дотримання вимог інструкцій з установки, а також нормативних документів, які діють для даного типу обладнання. За погодженням із замовником здійснюється налаштування параметрів обладнання (наприклад, часові затримки на панелі АВР дизель генератора). В обов'язковому порядку проводиться тестування комплексного вирішення як без навантаження, так і під навантаженням. Компанія «ВІНУР» готова надати навантаження для тестування для випадків, коли на об'єкті на момент запуску обладнання немає необхідної кількості споживачів, щоб перевірити роботу системи автономного або безперебійного енергопостачання під повним навантаженням.

При проведенні пуско-налагоджувальних робіт здійснюється інструктаж представників замовника із правил експлуатації обладнання, пояснюються вимоги і періодичність сервісного обслуговування.

У розділі «Корисна інформація» нашого сайту ви можете ознайомитися з повним переліком пуско-налагоджувальних робіт, які виконують фахівці компанії «ВІНУР» при введенні в експлуатацію електротехнічного обладнання, наприклад дизельні електростанції, джерела безперебійного живлення, газові генератори і т.д.

x
Запрос на расчет
солнечных батарей