Порівняти
Кошик

Бензинові генератори займають особливе місце на сучасному ринку енергетики і побутового обладнання. Автономні джерела живлення, в основі яких лежить двигун внутрішнього згоряння, зобов'язані своєю популярністю тому факту, що на сьогоднішній день більшість власників дачних господарств і заміських будинків нерідко зазнають труднощів з енергозабезпеченням своїх електроприладів і обладнання. В такому випадку пристрій, що генерує електричний струм в процесі спалювання бензину і обробки отриманої енергії, стає ефективним і найбільш економним рішенням вищеописаних проблем. Не меншу роль в привабливості бензогенератору грають і фізичні характеристики. Завдяки тому, що більшість моделей не відрізняються великими вагою і габаритами, їх вкрай зручно транспортувати і розміщувати у приміщенні, що йде на користь мобільності пристрою. Придбання паливного генератору електроенергії може бути ускладнене тим, що далеко не всі користувачі інформовані про особливості різних конфігурацій даного джерела живлення, яких на сьогоднішній день налічується досить багато. Тому, перш ніж вирішуватися на його покупку, рекомендуємо уважно ознайомитися з вмістом цієї статті.

Конструкція корпусу

Як обрати бензиновий генератор

Залежно від того, де буде використовуватися бензогенератор, робиться вибір на користь одного з двох запропонованих різновидів його будови та розмірів:

  1. Рамні генератори варто купувати тим, хто має намір обзавестися основним паливним джерелом живлення і покласти на нього відповідальність забезпечення енергією електромережі нерухомості. Даний вид корпусу являє собою каркас, обладнаний містким бензобаком і генератором, рідше — розгорнутою панеллю керування.
  2. Як правильно обрати бензогенераторІнверторні бензинові генератори популярні серед мандрівників, туристів, будівельників та інших користувачів, зацікавлених у володінні портативним джерелом електроенергії, що відрізняється достатньою потужністю і працездатністю для живлення невеликої кількості електронних пристроїв та устаткування. Випускаються інверторні генератори у вигляді невеликих і легких блоків, які нагадують валізу, що значно спрощує їх транспортування.

Потужність двигуна

До моменту придбання бензинового генератору вам слід вже точно знати, скільки і яких приладів буде до нього підключено. Неправильно обчисливши необхідну продуктивність головного двигуна джерела живлення, ви ризикуєте віддати свої кошти даремно. Щоб уникнути подібного розвитку ситуації, складіть точний список усіх споживачів, які працюватимуть від нового генератору, і уточніть їх загальну потужність у ватах, додавши до отриманої суми 30%. Останній пункт слід виконати через те, що приблизно на такий показник буде здатне вийти майбутнє джерело живлення при своєму піковому навантаженні.

Види бензогенераторів

Якщо ж ви вже провели всі необхідні розрахунки і маєте на руках точну інформацію про номінальну потужність двигуна, можете сміливо обирати серед наступних варіантів:

Потужність двигуна генератору

Для яких цілей підійде

Менше 5 кВт

Подібні генератори можуть використовуватися в якості резервних джерел живлення невеликої прибудови з декількома електроприладами, включаючи стандартну мінімальну енергомережу.

5 — 15 кВт

Поширений діапазон продуктивності головного двигуна, який зустрічається на більшості заміських володінь, включаючи приватні будинки, сільське господарство або робоче приміщення. Легко здатні забезпечити енергією домашню побутову техніку та електроніку.

Більше 15 кВт

Дорогі і великогабаритні моделі, дозволити які може собі далеко не кожен покупець. Втім, настільки потужний і витратний пристрій рідко користується попитом серед звичайних власників приватних будинків, і куди більше розкуповується представниками виробничих і будівельних компаній, які потребують продуктивних і надійних джерел живлення в процесі виробничої діяльності.

Тип стартеру

Стартером зветься механізм, за допомогою якого відбувається включення автономного бензинового генератору. Сьогодні у продажу ви зможете знайти два поширені різновиди даного механізму:

  • Ручний стартер можна вважати найбільш простим і надійним варіантом, що дозволяє легко запустити двигун джерела живлення за допомогою стандартної рукоятки. Досить дешевий і зручний тип вимикача, відомий лише одним поширеним недоліком: високою чутливістю до низьких температур.
  • Электрозапуск є сучасною альтернативою рукоятці і дозволяє моментально починати роботу двигуна за допомогою ключа запалювання. Деякі, більш дорогі моделі, навіть обладнані системою дистанційного запуску. Також є варіанти з автоматичним включенням, завдяки якому бензогенератор, працюючи в якості резервного джерела живлення, самостійно визначає, коли припинилася подача енергії з головної мережі, і запускає двигун пристрою.

Придбати бензинову електростанцію

Купити бензиновий генератор

Купити бензиновий генератор вирішуються усе більше власників дачних будинків і сільського господарства, що пояснюється економністю та доступністю даного пристрою, як дешевого джерела електрики. Також важливою перевагою агрегату є простота його обслуговування, яка у більшості випадків полягає у своєчасній заміні мастила і дозаправки бензином. Детальніше про доступні для придбання моделі ви зможете дізнатися в нашому інтернет-магазині, де крім бензогенераторов є й інші види генераторів, а також додаткове обладнання.

x
Запрос на расчет
солнечных батарей