Інтернет магазин VINUR
Корзина
Знижка на Бензинові і Дизельні генератори до -24%
Знижка на Бензинові і Дизельні генератори до -24% Знижка на Бензинові і Дизельні генератори до -24%
Акція на дизельний генератор Malcomson ML5500-DE1 Акція на дизельний генератор Malcomson ML5500-DE1
Акція на комплект сонячної електростанції 30 кВт Акція на комплект сонячної електростанції 30 кВт
Комплект сонячної електростанції -27% Комплект сонячної електростанції -27%
Реалізовані
об'єкти
Чому обирають нас?
12
Років
на ринку
100%
Гарантія
якості
120
Торгових
марок
24/7
Сервісна
підтримка
1700
Проектів
реалізовано
Переваги співпраці з нами
Захист від
фінансових втрат
завдяки безперебійній роботі вашого обладнання, що забезпечується постачанням надійного обладнання від світових лідерів у енергетичній галузі
Безпечність
вашого бізнесу та сім’ї завдяки правильному комплексному рішенню системи резервного електроживлення на основі багаторічного досвіду спеціалістів нашої компанії
Комфорт
при експлуатації реалізованих нами рішень завдяки цілодобовій сервісній підтримці, що здійснюється висококваліфікованими інженерами компанії «ВІНУР»
Економія коштів
завдяки купівлі сертифікованого і надійного обладнання у офіційного представника без посередників з максимальними знижками та гнучкою системою розрахунків
Економія часу
завдяки отриманню комплексного рішення «під ключ» від однієї компанії з досвідом встановлення та супроводження будь-якого обладнання
Зручність
у співробітництві з нами завдяки великому асортименту пропонованого обладнання усіх цінових категорій та допомозі спеціалістів на всіх етапах
Задоволення потреб
завдяки вирішенню будь-яких завдань у короткі строки, з максимальною якістю та мінімальним бюджетом
Підпишіться на
Новини та Акції

ЯК ОБИРАТИ ДИЗЕЛЬНІ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ?

Перед тим, як придбати дизельний генератор, вам потрібно дати відповідь на наступні запитання:

1. Запланований режим роботи: резервне чи основне джерело енергопостачання?

Дизельна електростанція CUMMINS (Великобританія)

Існують наступні режими роботи агрегату:

 • Резервний режим роботи (Standby Power) означає, що установка забезпечує електроживлення в умовах тимчасового навантаження у разі несправності основної мережі. Даний режим роботи не допускає перевантаження обладнання.
 • Основний режим роботи (Prime Power) означає, що дизельна електростанція забезпечує електроживлення у якості основного джерела енергопостачання в умовах тимчасового навантаження. Такий режим роботи допускає перевантаження 10% протягом 1 години кожні 12 годин.
 • Безперервний режим роботи (Continuous Power) означає, що агрегат забезпечує електроживлення в якості основного джерела енергопостачання при постійному навантаженні.

Кожен електрогенератор характеризується своїми показниками резервної (standby), постійної (prime) та безперервної (continuous) потужності, які відповідають зазначеним вище режимам роботи установки.

2. Необхідна потужність?

Перед тим, як купити дизель генератор, визначте його вихідну потужність, виходячи із сумарної потужності та характеру навантажень, що будуть підключатися до нього.

Алгоритм визначення необхідної потужності:

 • Складіть повний перелік споживачів, які планується підключити на генератор дизельний;
 • Визначте потужність, що споживається кожним споживачем;
 • Уточніть характер потужності, що споживається кожним споживачем:

Активні навантаження (освітлення, електронагрівальні прилади і т.д.) споживають потужність, яка відповідає їх паспортним значенням;

Індуктивні навантаження (електродвигуни, насоси, вентилятори, кондиціонери і т.д.) в момент увімкнення споживають потужність, що у 6-7 разів перевищує номінальну потужність даного навантаження. Обираючи генератор струму, ви повинні враховувати пускову, а не номінальну потужність такого споживача. Ви можете зменшити пускову потужність вашого індуктивного навантаження шляхом його перемикання із «зірки» на «трикутник» у момент увімкнення, а також шляхом використання пристроїв плавного пуску або частотних перетворювачів;

Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) споживають потужність більшу, ніж потужність навантаження, яке до них підключене. Це відбувається за рахунок наявності у джерела безперебійного живлення власних втрат (коефіцієнт корисної дії) та витрат на заряджання акумуляторних батарей (близько 10% від номінальної потужності джерела безперебійного живлення). Уточніть у менеджерів компанії «ВІНУР» необхідний коефіцієнт запасу для вашого джерела безперебійного живлення.

 • Визначте, як дизель генератор буде приймати навантаження (одночасне увімкнення усіх навантажень чи поступове). Потрібно враховувати, що у більшості дизельних електростанцій підключення навантаження (з урахування пускових струмів) не повинно перевищувати 60-70% від номінальної потужності даного агрегату. Поетапне підключення навантажень дозволяє зменшити потужність установки шляхом увімкнення на початкових етапах навантажень з високими індуктивностями (на період пускового струму), а після цього — активних навантажень;
 • Складіть отримані значення навантажень з урахуванням пускових струмів, необхідних коефіцієнтів запасу та етапів підключення.

Для правильного підбору потужності генераторного агрегату рекомендуємо звернутися до спеціалістів компанії «ВІНУР».

3. Вихідна напруга: однофазна (230 В) чи трифазна (400 В)?

Дизельний генератор SDMO (Франція)

Дизельні електростанції потрібно обирати з урахуванням вихідної напруги, значення якої визначається виходячи з наявності на вашому об’єкті навантажень, що споживають однофазну напругу (230 В) або трьохфазну напругу (400 В), а також можливості рівномірного розподілу навантажень по фазам.

Якщо у Вас тільки однофазні навантаження і немає можливості рівномірно розподілити навантаження по трьом фазам, рекомендуємо обирати однофазні дизельні генератори, щоб уникнути перекосу фаз (відключення обладнання через перевантаження однієї з фаз). Такий варіант вихідної напруги характерний, якщо ви збираєтеся купити електрогенератор для приватного будинку або котеджу, невеликого офісу і т.д.

Якщо Ви хочете купити дизельну електростанцію і живити від неї трьохфазних споживачів — вам необхідно купляти агрегат з трьохфазною вихідною напругою.

Також потрібно купувати трьохфазні генератори дизельні за можливості рівномірного розподілу однофазних навантажень по фазах. Для генераторних установок із синхронними генераторами змінного струму перекіс фаз не повинен перевищувати 30%.

4. Місце встановлення: у приміщенні чи на відкритому повітрі?

Ви можете купити дизель генератор у відкритому і закритому (в капоті, кожусі, контейнері) виконаннях.

Агрегати у відкритому виконанні передбачені для встановлення виключно у приміщенні для унеможливлення потрапляння атмосферних опадів.

Якщо Вам необхідна електростанція для установки на відкритому повітрі, то її потрібно доукомплектувати всепогодним капотом або контейнером. У разі необхідності зменшення шуму від обладнання необхідно використовувати шумопоглинаючі всепогодні капоти і контейнери.

5. Спосіб запуску: у ручному режимі або в автоматичному режимі?

Дизель генератор з автозапуском

Електрогенератори можна запускати у ручному режимі (безпосередньо з панелі управління або ключем), а також в автоматичному режимі (за сигналом від панелі автоматичного включення резерву (АВР)).

Панель автоматичного включення резерву (АВР) це пристрій, який контролює параметри основної мережі та її наявність. У разі зміни параметрів або зникання основного енергопостачання, панель автоматичного включення резерву (АВР) здійснює запуск електростанції і перемикання живлення навантаження з основної мережі на резервну установку. При появі основної мережі відповідно до встановлених параметрів панель автоматичного включення резерву (АВР) забезпечує зворотне перемикання живлення споживачів і зупинку генераторного агрегату на холостому ходу.

СТАБІЛІЗАТОР НАПРУГИ – ОСНОВНІ ТИПИ

Стабілізатори напруги ГЕРЦ

На сьогоднішній день якість напруги в наших мережах істотно відрізняється від заявленого номінального значення у 220 В. Скачки, перепади, підвищення і зниження напруги негативно позначаються на навантаженнях, що призводить до їх передчасного зношення і виходу з ладу.

Для забезпечення споживачів стабільною однофазною (220 В) або трьохфазною (380 В) електричною напругою за його сильного відхилення від номінального значення застосовується стабілізатор напруги.

На даний момент виділяють наступні типи стабілізаторів напруги:

 • електромеханічні (сервоприводні);
 • релейні (ступінчасті);
 • симісторні (електронні)
 • ферромангітні (ферорезонансні);
 • подвійного перетворення.

Стабілізація напруги у сервопривідних стабілізаторах забезпечується за рахунок пересування струмоз’ємного вузла обмотками трансформатора. Завдяки цьому ми отримуємо плавну зміну коефіцієнта трансформації та досягнення необхідного значення вихідної напруги.

Перевагами даного типу обладнання є:

 • Точність вихідної напруги;
 • Плавне регулювання напруги.

Недоліки електромеханічних стабілізаторів:

 • Низька швидкість реагування;
 • Необхідність регулярного сервісного обслуговування через наявність рухомих елементів, які швидко зношуються.

Релейний стабілізатор напруги VOLTER-2р

Принцип роботи релейних стабілізаторів напруги полягає у ступінчатому перемиканні обмоток автотрансформатора за допомогою реле.

Позитивні сторони релейних стабілізаторів:

 • Низька ціна;
 • Широкий діапазон стабілізації;
 • Великий запас пускових струмів.

Негативні сторони:

 • Підгоряння контактної групи реле;
 • Низька вихідна потужність;
 • Недостатня швидкість роботи;
 • Створює перешкоди у мережі.

Стабілізатори напруги феромагнітного типу працюють на основі електромагнітного резонансу в коливальному контурі.

Переваги ферорезонансних стабілізаторів:

 • Висока точність вихідної напруги (до ±1%);
 • Великий запас за пусковими струмами;
 • Швидка реакція.

Недоліки:

 • Малий діапазон стабілізації;
 • Викривлення форми напруги живлення;
 • Великі габаритні розміри;
 • Не допускається робота при холостому ході.

Симісторний стабілізатор напруги VOLTER ETALON-7

Симісторні стабілізатори напруги регулюють вихідну напругу шляхом ступінчатого перемикання обмоток автотрансформатора за допомогою силових ключів — симісторів.

Плюси симісторних стабілізаторів:

 • Висока швидкість реакції (до 20 мс);
 • Широкий діапазон стабілізації;
 • Відсутність необхідності у профілактичному обслуговуванні завдяки відсутності рухомих елементів конструкції;
 • Довговічність.

Мінуси даного типу стабілізаторів:

 • Чутливість до поганого теплообміну;
 • Дискретна (ступінчате) зміна вихідної напруги залежно від кількості ступенів стабілізації.

В стабілізаторах напруги подвійного перетворення напруга спочатку випрямляється, а потім інвертується назад у змінну, але вже з урахуванням забезпечення необхідного рівня якості.

Позитивні сторони стабілізаторів подвійного перетворення:

 • Максимальна точність вихідної напруги;
 • Повне усунення перешкод мережі (імпульси, перешкоди і навіть короткострокові провали);
 • Великий запас за пусковими струмами.

Негативні сторони:

 • Висока ціна;
 • Сильне тепловиділення.