Інтернет магазин VINUR
Корзина

Risen

Risen

Сонячні панелі Risen дозволяють отримати необхідну для побутових потреб кількість енергії та не залежати від централізованого електропостачання. Принцип роботи обладнання простий: сонячні панелі вловлюють сонячні промені, а потім передають енергію на інверторний модуль, де вона перетворюється в струм 220 Вт.

Переваги сонячних батарей

Продаж сонячної панелі Risen здійснюється в нашому інтернет-магазині Vinur . Безліч користувачів вже встигли оцінити безперечні переваги солнцеуловітелей:

  • Довговічність. Мінімальна тривалість роботи – 25 років, а при правильному догляді батарея може пропрацювати значно довше.
  • Екологічність. Сонячна панель виготовляється з безпечних матеріалів, а при її роботі не буває викидів або шкідливого випромінювання.
  • Надійність. Ймовірність виходу з ладу елементів обладнання дуже низька.
  • Необмежена кількість безкоштовної електроенергії.

Ще один плюс: компанія-виробник пропонує великий асортимент потужностей. Можна вибрати малопотужну модель для приватного будинку або придбати велику сонячну електростанцію для виробничих потреб.

Ціна на сонячну панель Risen у нашому інтернет-магазині доступна кожному покупцеві. Ви зможете цілий рік отримувати безкоштовну електрику.

 

Види сонячних батарей

Сонячні пластини бувають декількох видів. Найбільш часто використовуються:

  • Монокристалічні. Мають незалежні осередки, у кожній із яких розташований фотоелектричний кремнієвий кристал. У пластинах цього типу всісонцевловлювачі розташовуються в одному напрямку. Пластина має високий ККД, якщо на неї падають прямі сонячні промені. Але щоб вона працювала з високою ефективністю, необхідно або купувати додаткове обладнання, щоб повертати її слідом за рухом сонця по небосхилу, або проводити монтаж на піднесеному, добре освітленій ділянці.
  • Полікристалічні. Кристали кремнію різноспрямовані та здатні вловлювати навіть розсіяні сонячні промені. Мають високий ККД навіть у похмуру погоду. Немає особливих вимог до їхнього монтажу. Коштують дешевше монокристалічних, але і термін служби у них менше.

Який варіант вибрати, залежить від фінансових можливостей і місця установки сонячної електростанції.

У нашому інтернет-магазині ви зможете купити сонячну панель Risen за доступною вартості. Ми працюємо безпосередньо з виробником і даємо гарантію якості на весь товар, здійснюємо доставку по Києву та Україні, встановлення та налагодження обладнання.

Показано 3 позицій із 3 (1 стор.)
За замовчуванням Від дешевих до дорогих Від дорогих до дешевих Топ продажів Потужність по зростанню Потужність по спаданню По акції
16
16 25 50 75 100
Risen RSM144-6-340P
Топ продаж
Наявність: Уточніть у менеджера Модель: Risen RSM144-6-340P
Високий ККД, полікристалічне виконання, висока пот..
Ціна:
3 000 грн
Уточніть у менеджера
Risen RSM144-6-405M
Топ продаж
Наявність: Уточніть у менеджера Модель: Risen RSM144-6-405M
Пристрої для вироблення постійного електричного ст..
Ціна:
3 600 грн
Уточніть у менеджера
Risen RSM156-6-430M
Топ продаж
Наявність: Уточніть у менеджера Модель: Risen RSM156-6-430M
Високий ККД, монокристалічних виконання, висока по..
Ціна:
3 800 грн
Уточніть у менеджера
Показано 1 - 3 позицій із 3 (1 стор.)