Інтернет магазин VINUR
Корзина

Рекордна кількість генераторів для України в 2022


Фахівці енергетичної галузі України відзначають безпрецедентно високий попит на генераторні установки, що імпортуються до нашої країни з-за кордону цього року. Досить зазначити, що з січня по листопад 2022 року в Україну було ввезено понад 350 тисяч генераторів різного типу, а грудень став рекордним місяцем із показником понад 300 тисяч завезених агрегатів.

Щодо періоду з січня по листопад, то минулого року було ввезено всього 58 тисяч генераторів, що приблизно в шість разів менше, ніж за той же період цього року. Змінилися й потреби покупців: якщо торік перевага надавалася потужнішим (понад 7-8 кВт) агрегатам, то в 2022 році найбільш затребуваними стали генератори потужністю від 2 до 7.5 кіловат. Але всі ми розуміємо, що цей попит обумовлений воєнними діями та варварськими обстрілами об'єктів української енергетики.

Да буде світло?

Якщо до літа кількість генераторів, що імпортуються з-за кордону, залишалася приблизно однаковою, то з початку масових ракетних ударів по об'єктах енергетичної інфраструктури України ситуація різко змінилася.

Вже з вересня щомісяця кількість генераторних установок, що ввозяться, збільшувалася в геометричній прогресії. Наприклад, популярні гіпермаркети та мережі продавали восени у 6-8 разів більше генераторів, ніж зазвичай.

Щодо загальної потужності всіх ввезених до грудня в нашу країну генераторів, то вона склала близько одного гігавата! Фактично – це потужність одного енергоблоку Хмельницької АЕС.

Наша компанія теж зробила свій внесок, особливо в обладнання промислових та державних об'єктів, бо наше головне завдання у цей непростий час, допомагати людям, промисловості та звичайно нашим військовим! І нам дуже хочеться, щоб цей попит якщо й був у майбутньому, то лише завдяки зростанню добробуту українських сімей та підприємств.