Інтернет магазин VINUR
Корзина

Як обрати стабілізатор напруги для дачі

Дача або заміський будинок дозволяють нам іноді віддалитися від міської метушні. Багато хто їде жити у передмістя, тому що міські ритми та екологія змушують нас зробити це. Проживання у заміському будинку — краще, ніж у багатоповерховому. Але існує одна з вирішуваних проблем — це постійні перепади в електромережі, що властиві для периферійної місцевості. Особливо скачки спостерігаються з приходом сирої і холодної погоди. Бувають випадки, коли напруга падає на 50%, тому для роботи багатьох побутових приладів доводиться купити стабілізатор напруги в Україні - https://vinur.com.ua/ua/products/voltage-stabilizer.

Самостійно вплинути на зовнішню мережу ми не можемо, оскільки це компетенція обласних Укренерго. Але вони не поспішають міняти ситуацію з перепадами напруги у сільській місцевості, як би споживачі цього не хотіли. Це відбувається через те, що на модернізацію мереж виділяється недостатньо коштів. Тому споживачам електричної енергії доводиться самостійно вирішувати проблему перепадів у своїх будинках.

Ми вирушаємо до найближчого будівельного гіпермаркету або до магазину електричного обладнання. Асортимент стабілізаторів напруги в них недостатньо великий, на полицях можна побачити не більше 10 моделей. Не завжди нам пропонують те, що нам потрібно для вирішення проблем з електрикою в будинку. Тому найкраще шукати пристрій, стабілізуючий напругу, через Інтернет, якщо у вас є така можливість. Рекомендуємо переглянути каталог стабілізаторів на сайті компанії Vinur.com.ua.

 

Який пристрій обрати для дачі?

Фахівці нашої компанії пропонують вам дотримуватися наступних рекомендацій, перед тим як обрати стабілізатор напруги для будинку. Пристрій варто обирати з широким діапазоном коливань напруги на вході. Уточніть у продавця, який захист для побутової техніки надає пропонований стабілізатор. Він повинен забезпечити захист побутової техніки та внутрішньої електричної мережі від короткого замикання, зовнішніх аварій, стрибків напруги, перешкод. Щоб всі прилади та обладнання на дачі працювали стабільно і прослужили довго, стабілізуюче обладнання повинно виробляти точну номінальну напругу на виході.

Обрати пристрій за параметрами і рекомендованим навантаженням допоможуть наші досвідчені фахівці. Також для нормальної роботи обладнання необхідно забезпечити нормальні умови його експлуатації. Встановлення стабілізатора напруги проводиться у сухому опалювальному приміщенні, де є умови для комфортної установки, обслуговування та демонтажу обладнання.

 

Монтаж стабілізатору

У багатьох випадках стабілізуючий пристрій встановлюється поруч з розподільним щитком, або його можна встановити в суміжному приміщенні. Це може бути підсобне приміщення, коридор або інша придатна кімната. У приміщенні, де буде проводитися встановлення електрообладнання, повинна бути достатня вентиляція — можливість провітрювання.

Якщо ви встановлюєте стабілізатор напруги у нішу, то необхідно передбачити зазори для вентиляції. Електрообладнання може виділяти тепло і нагріватися, тому вентиляція — необхідна умова для його нормальної роботи.

Не варто розміщувати поруч з пристроєм легко займисті речі і предмети. Дотримуйтесь правил пожежної безпеки, оскільки цього потребують усі електричні прилади і техніка. Встановлення проводьте на бетонну або цегляну основу. Якщо ваш заміський будинок виготовлено повністю з дерева, то для стабілізатора зробіть пожежобезпечну зону.

 

Пуско-налагодження стабілізатору на дачі

Забезпечити нормальну подачу електрики на всі прилади в заміському будинку можна через один або декілька стабілізаторів. Усі споживачі електричної енергії в будинку повинні працювати стабільно, тому краще обрати потужне обладнання. Якщо встановлення електричного обладнання занадто складне для самостійного виконання, то наші фахівці готові вам допомогти.

Зв'яжіться з нами за телефонами: (044) 331-11-90, +38 (067) 218-85-71.