Інтернет магазин VINUR
Корзина
Ми працюємо в штатному режимі! Доставляємо Вам товар з урахуванням безпеки!

Нове джерело безперебійного живлення APC серії Back-UPS

  • 07.11.2016

ДБЖ для комп'ютера APC BC650Корпорація Schneider Electric, яка є одним з найбільших виробників електротехнічних рішень, запустила у виробництво блок безперебійного живлення APC моделі BC650-RSX761. Це однофазне ДБЖ серії Back-UPS випускається замість BC500-RS. Купити безперебійник APC моделі BC500-RS ще можливо до початку 2017 року, а потім його повністю знімають з виробництва. Відділ IT Business, який виготовляє джерела безперебійного живлення APC, виробляє ДБЖ BC650-RSX761 з вихідною потужністю 360 Вт, що істотно більше потужності BC500-RS, яка становить 300 Вт. Оновлене безперебійне джерело живлення укомплектоване розетками Sсhuko (4 шт.). Всі розетки забезпечують батарейну підтримку зі ступінчастою вихідною напругою 230 В, яка максимально апроксимована до синусоїді, що захищає обладнання від поломок.

Варто відзначити, що крім більшої вихідної потужності блок безперебійного живлення BC650-RSX761 забезпечує істотно більший час автономії в порівнянні з BC500-RS. Свинцево-кислотний акумулятор, яким комплектується ДБЖ BC650-RSX761, гарантує безперебійну роботу до двох хвилин при повному навантаженні і до восьми хвилин при половині максимальної потужності. Стабілізатор напруги, яким укомплектовано пристрій, дає можливість підключеним на виході електронним приладам безпечно працювати від зовнішньої мережі при напрузі на вході в діапазоні від 180 В до 266 В. Таким чином, цей однофазний пристрій безперебійного живлення істотно скорочує кількість переходів ДБЖ на роботу від акумуляторів. Вбудована точна інтелектуальна зарядка батарей максимально підвищує ККД і надійність пристрою.

Ці рішення значно подовжують термін служби акумуляторів, що істотно позначається на вартості володіння апаратом, так як збільшує інтервали між замінами батарей. Додаткової зручності додає вбудований багаторазовий запобіжник, який дозволяє легше відновлювати цей безперебійник для комп'ютера після перезавантаження. Світлодіоди на передній панелі пристрою спільно зі звуковою сигналізацією надають користувачеві своєчасну інформацію про старіння герметичних акумуляторів. Таким чином, оператор вчасно може провести технічне обслуговування ДБЖ. Рекомендується купити джерело безперебійного живлення в Україні моделі BC650-RSX761 для комп'ютера і сервера, а також інших навантажень, для яких необхідні відмінна надійність, простота і зручність в застосуванні.